Originál od roku 1984

Naše filozofie a náš cíl

Naši první tyčinku CORNY jsme uvedli na trh již v roce 1984. Od té doby je značka CORNY synonymem té nejvyšší kvality mezi cereálními tyčinkami a jedničkou v obchodech. Za úspěchem CORNY stojí pečlivý výběr ingrediencí a šetrné výrobní postupy. U tyčinek CORNY máš vždy stoprocentní jistotu, že si dopřeješ chutný produkt vysoké kvality. Rádi své zákazníky překvapujeme novými lahodnými kombinacemi a příchutěmi. Naši výrobnu najdeš v malebném městečku Bad Schwartau v Německu v blízkosti pobřeží Baltského moře.

Odpovědnost

Udržitelné pěstování kakaa

CORNY se zavázala k ekologicky udržitelnému a sociálně zodpovědnému pěstování kakaa. Účastí v programu Rainforest Alliance pomáháme farmářům kakaa zlepšit podmínky pro pěstování v rozvojových regionech. Více informací naleznete na www.rainforest-alliance.org.

Trvale udržitelný rozvoj

To je pro značku CORNY velmi důležité téma. Proto provádíme úpravu všech našich obalů a nahrazujeme je udržitelnější variantou.

Obal je o 14% tenčí v porovnání s předchozím materiálem, což znamená celosvětově úsporu 59 tun plastů ročně. Navíc u vnějších kartonů byla zredukována šířka stěn a tím také značně snížena spotřeba materiálu. 

Výroba

Do své práce dáváme srdce

Pečlivý výběr ingrediencí a šetrný výrobní postup: špičková kvalita stojí za vším, co děláme. Každý z nás je osobně zodpovědný za kvalitu našich produktů, které s láskou a péčí vyrábíme v lokálním podniku kousek od břehů Baltského moře.

Schwartau Výrobní závod

Už více než 30 let

Městečko Bad Schwartau, které leží kousek od břehů Baltského moře, je známé nejen díky legendárním džemům Schwartau. Více než 30 let se tu vyrábí i slavná cereální tyčinka CORNY, první a nejznámější cereální tyčinka nejen v České republice, ale i v Německu.